biegnapoleonski18

Bieg Napoleoński. Szabda k/Brodnicy 17.06.2018r.

Lista Zawodników

Poniżej znajduje się lista zawodników, którzy zarejestrowali się przy użyciu formularza rejestracji.


#

Imię i nazwiskoKategoria KlubMiastoOpłata
1.Maciej WisińskiMężczyźni(20-29lat)5km
BRODNICA BIEGABrodnica
2.Andrzej JaranowskiMężczyźni(20-29lat)5km
Gks FabiankiBrodnica
3.Karol JaranowskiMężczyźni(16-19lat)5km
Sparta BrodnicaBrodnica
4.Mariusz OjewskiMężczyźni(20-29lat)5km
brakbrak
5.Michał DejaMężczyźni(40-49lat)5km
brakBrodnica
6.Dominik DrozdowiczMężczyźni(20-29lat)5km
IP-Serwis.plBrodnica
7.Paweł DrozdowiczMężczyźni(30-39lat)5km
IP-Serwis.plBrodnica
8.cezary rucińskiMężczyźni(30-39lat)5km
KB LECH RYPIN rogowo
9.Dawid PAĆKOWSKIMężczyźni(30-39lat)5km
SieBiegaPokrzydowo
10.Lukasz NiewidziałaMężczyźni(30-39lat)10km
brakBrodnica
11.Natalia BrzezińskaKobiety(16-19lat)5km
gim2Małki
12.Rafał OsowskiMężczyźni(40-49lat)5km
Klub sportowy TĘCZABrodnica
13.Mariusz DembowskiMężczyźni(30-39lat)5km
H+H PolskaLidzbark
14.Marlena KępczyńskaKobiety(40-49lat)5km
Brodnica BiegaBrodnica
15.ROMAN JANIKMężczyźni(60+)10km
KWIDZYN BIEGAKWIDZYN
16.Tomasz KuźniarskiMężczyźni(20-29lat)5km
.Brodnica
17.Kamila RopińskaKobiety(30-39lat)10km
Akademia Biegania GrudziądzGrudziądz
18.Rafał ŚwierczyńskiMężczyźni(40-49lat)5km
KB LECH RYPINRypin
19.Joanna GrabowskaKobiety(40-49lat)5km
SPC/KM UMK ToruńToruń
20.Anna Markowska Kobiety(30-39lat)5km
SP 8 GRUDZIĄDZ Grudziądz
21.ŁUKASZ MarkowskiMężczyźni(30-39lat)5km
Run 4 fun Grudziądz
22.Paweł Bykowicz Mężczyźni(30-39lat)10km
BrodnicaBrodnica
23.Roman ZielińskiMężczyźni(60+)5km
brakbrak
24.Krzysztof MrówczyńskiMężczyźni(50-59lat)5km
-Brodnica
25.Arkadiusz BrodzińskiMężczyźni(30-39lat)5km
Biegam Bo LubięMileszewy
26.Joanna WróblewskaKobiety(30-39lat)10km
NiezrzeszonyBrodnica
27.Jarosław Witkowski Mężczyźni(30-39lat)5km
Ciche
28.Przemysław SiemiętkowskiMężczyźni(30-39lat)5km
Jabłonowo Pomorskie
29.Wojciech SzymańskiMężczyźni(40-49lat)10km
brakNajmowo
30.Łukasz SzymborskiMężczyźni(20-29lat)10km
BrodnicaBrodnica
31.RAFAŁ OLSZEWSKIMężczyźni(30-39lat)5km
T.G.'SOKÓŁ ' GNIEWKOWOGNIEWKOWO
32.EWA OLSZEWSKAKobiety(30-39lat)5km
T.G.'SOKÓŁ ' GNIEWKOWOGNIEWKOWO
33.Paweł ŚwieradMężczyźni(30-39lat)10km
Kowalewo BiegaKowalewo Pomorskie
34.Ewa ZareckaKobiety(20-29lat)5km
Karate shotokanGniewkowo
35.Julianna RighiKobiety(16-19lat)5km
BBL InowrocławInowrocław
36.Alina DłoniakKobiety(40-49lat)5km
BBL InowrocławInowrocław
37.Michał FalkowskiMężczyźni(30-39lat)10km
KOWALEWO BIEGAKowalewo pomorskie
38.Joanna BartkowskaKobiety(30-39lat)10km
KM UMK Toruń Brzozówka
39.Mateusz BłażejewskiMężczyźni(20-29lat)5km
IP-SERWIS.PLZbiczno
40.Teresa KamińskaKobiety(40-49lat)10km
Teresa biegaMiesiączkowo
41.Edmund DłoniakMężczyźni(60+)10km
T.G SOKÓŁ GNIEWKOWO Gniewkowo
42.Edyta JeżewskaKobiety(20-29lat)5km
-Stolno
43.ŁUKASZ JEŻEWSKIMężczyźni(30-39lat)5km
-Stolno
44.Zbigniew RoszakMężczyźni(30-39lat)10km
Biegam dla ZdrowiaGniewkowo
45.GOLA GRZEGORZMężczyźni(40-49lat)10km
1971Gniewkowo
46.RYSZARD KWIATKOWSKIMężczyźni(50-59lat)10km
niezrzeszonyBrodnica
47.Tomasz PiotrowiczMężczyźni(40-49lat)5km
Kurzętnik BiegaKurzętnik
48.Krystian MotylińskiMężczyźni(30-39lat)5km
IP-Serwis.plDrużyny
49.Justyna GórnaKobiety(40-49lat)10km
BRAKBrodnica
50.Sebastian GórskiMężczyźni(16-19lat)5km
III LO BrodnicaKarbowo
51.Tomasz JedraszekMężczyźni(30-39lat)10km
Team KopećGórzno
52.Łukasz MurawskiMężczyźni(30-39lat)10km
STOLKAR TeamBrodnica
53.Katarzyna WisniewskaKobiety(40-49lat)5km
KB Lech RypinRypin
54.Eliasz CzajkowskiMężczyźni(16-19lat)5km
III LO BrodnicaBrodnica
55.Oliwia krasnodębskaKobiety(16-19lat)10km
ZsghGrudziądz
56.Grażyna MierzejewskaKobiety(30-39lat)5km
GTR Golub-DobrzyńGolub-Dobrzyń
57.Przemysław LadaMężczyźni(30-39lat)5km
Stale biegam – Nova TradingZalesie
58.Sylwia DejaKobiety(40-49lat)5km
brodnickie jacassyBrodnica
59.mirosław łuckiMężczyźni(40-49lat)10km
grudziadz
60.KATARZYNA WIKTORKobiety(30-39lat)5km
LA RIVE TEAMGrudziądz
61.Anna ŁuckaKobiety(40-49lat)10km
LA RIVE TEAMGrudziadz
62.KAZIMIERZ JASKULSKIMężczyźni(50-59lat)5km
AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZGrudziądz
63.MIRELA JASKULSKAKobiety(50-59lat)10km
GrudziadzGrudziądz
64.ADAM OLSZEWSKIMężczyźni(50-59lat)10km
KB LECH RYPINNOWY KOBRZYNIEC
65.Wioletta KucharskaKobiety(30-39lat)10km
KUCHARSCY GOLUB-DOBRZYŃ Golub-Dobrzyn
66.ZBIGNIEW ORNOWSKIMężczyźni(50-59lat)5km
WTORKOWY TRENINGGrudziądz
67.Paweł MoskalMężczyźni(20-29lat)5km
KURZĘTNIK BIEGAKurzętnik
68.Mateusz BrzóskaMężczyźni(20-29lat)5km
JW 3537Świedziebnia
69.Adam PatalonMężczyźni(50-59lat)10km
MarzęciceMarzęcice
70.Krzysztof WaćkowskiMężczyźni(40-49lat)10km
Kędzior Chełmonie
71.Iwona PierońKobiety(20-29lat)5km
Biegam bo lubięBrodnica
72.Katarzyna KuchnickaKobiety(30-39lat)10km
KB Lech RypinRypin
73.Dawid CiepcielińskiMężczyźni(30-39lat)10km
biegam bo biegamBrodnica
74.Benedykt MilewskiMężczyźni(50-59lat)5km
Samindruk BrodnicaGrążawy
75.Krzysiek końpaMężczyźni(40-49lat)5km
niezrzeszonybrodnica
76.Piotr WisińskiMężczyźni(50-59lat)5km
BRODNICA BIEGABrodnica
77.Beata MuszynskaKobiety(40-49lat)10km
BrodnicaBrodnica
78.Krzysztof GerkaMężczyźni(60+)5km
Lech RypinRypin
79.Amelia KowalskaKobiety(40-49lat)10km
Ostróda RunnersOstróda
80.Adrian WysockiMężczyźni(20-29lat)5km
KB Lech RypinRypin
81.Leszek TurowskiMężczyźni(20-29lat)5km
SAMINDRUKBrodnica
82.Piotr Jagielski Mężczyźni(20-29lat)5km
Brak Kurzętnik
83.Jerzy SzymańskiMężczyźni(60+)5km
Kurzętnik BiegaKurzętnik
84.Paweł MurawskiMężczyźni(20-29lat)5km
Radoszki
85.Andrzej Rybiński Mężczyźni(30-39lat)10km
BrodnicaBrodnica
86.Józef ŻuchowskiMężczyźni(40-49lat)5km
EKO-OPAŁ PŁONNEPłonne
87.Edmund SteckiewiczMężczyźni(40-49lat)10km
KB Lech RypinRypin
88.Patryk SzymańskiMężczyźni(16-19lat)5km
brakRadoszki
89.Agnieszka PopławskaKobiety(30-39lat)5km
Brodnica biegaCielęta
90.Sławomir KogutMężczyźni(40-49lat)10km
Kurzętnik BiegaSzafarnia
91.Szymon KogutMężczyźni(16-19lat)5km
Kurzętnik BiegaSzafarnia
92.JACEK GODLEWSKIMężczyźni(50-59lat)5km
SAMINDRUKBRODNICA
93.Bartosz KiczińskiMężczyźni(30-39lat)10km
Brodnica BiegaBrodnica
94.LIGIA BARTOSKobiety(40-49lat)5km
Wtorkowy Trening GrudziądzGrudziądz
95.ARKADIUSZ BARTOSMężczyźni(50-59lat)5km
Wtorkowy Trening GrudziądzGrudziądz
96.Tomasz SzczepkowskiMężczyźni(40-49lat)5km
Brodnica BiegaSzabda
97.Tomasz Schmidt Mężczyźni(20-29lat)5km
Gniew
98.PATRYK PUCMężczyźni(30-39lat)10km
BRODNICABRODNICA
99.Anna MurawskaKobiety(30-39lat)10km
Brodnica
100.Janusz PaszkowskiMężczyźni(60+)10km
-Brodnica
101.Michał MurawskiMężczyźni(30-39lat)10km
Team STOLKARBrodnica
102.JUSTYNA DROZDOWICZKobiety(30-39lat)5km
Brodnica BiegaBRODNICA
103.Piotr JanowskiMężczyźni(50-59lat)5km
Mężczyźni(50-59lat)10km
TKKF ChełmnoNowawieś Chełmińska
104.Janusz LisMężczyźni(50-59lat)5km
TKKF ChełmnoGrudziądz
105.Lukaz Bartnicki Mężczyźni(30-39lat)10km
Brodnica
106.MARIUSZ WOJDYŁOMężczyźni(30-39lat)10km
Brodnica BiegaBrodnica
107.Monika OstrowskaKobiety(30-39lat)5km
Szalone BrodniczankiBrodnica
108.Paweł KowalskiMężczyźni(40-49lat)5km
brakBrodnica
109.Izabela KiczińskaKobiety(30-39lat)10km
BrodnicaBrodnica
110.Marlena GołkowskaKobiety(40-49lat)5km
Brodnica BiegaBrodnica
111.Brygida JarzębowskaKobiety(40-49lat)5km
brakBrodnica
112.Jerzy AnzelMężczyźni(50-59lat)10km
Brodnica BiegaBrodnica
113.Roman BerebeckiMężczyźni(60+)10km
KB Lech RypinRypin
114.Jarosław LaskowskiMężczyźni(30-39lat)10km
Kurzętnik biegaMałe Bałówki
115.Andrzej RzepkaMężczyźni(40-49lat)5km
Morsy GłęboczekWielki Głęboczek
116.Ewa RzepkaKobiety(40-49lat)5km
Morsy GłęboczekWielki Głęboczek